Kys Politikası

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

 

Sakarya Zımpara sektörde 2016 yılından beri müşterilerine özel çözümler geliştiriyor. Müşterilerinin üretim metodu ve kalitesi yüzeyi, Sakarya Zımpara ise yüzeye özel zımparayı yaratır. Sakarya Zımpara çözümler dünyası için her yeni müşteri yeni bir çözüm demektir. Yaratılan çözümler ve genişleyen ürün gamı ile Sakarya Zımpara sektörü sahiplenmekte, müşterileri ile beraber büyümektedir. Sakarya Zımpara yüzeyinize özel çözümler yaratır.

Çalışanlarımızın eğitimi ve her seviyede katılımı ile Kalite Yönetim Sistemini sürekli geliştirmek,
Tedarikçilerimiz ile iş birliği içinde olup girdi kalitemizi iyileştirmek,
Hataların oluşmasını engellemek, kaynak israfını önlemek ve verimliliği arttırmak,
Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çevreye ve yasalara saygılı olmak,

Kalite Politikamızdır.

Misyonumuz
Birden çok sektöre, yurt içinden ve dışından en kaliteli hammaddeleri tedarik ederek, zımpara ve yan ürünleri üretimini ve satışını sağlamaktır. Sakarya Zımpara sahiplenmiş olduğu misyonun bilincinde, çevreye duyarlı, Türk sanayisine yapmış olduğu hizmetin kalitesini her geçen gün teknolojik gelişmelere ayak uydurarak geliştirme hevesinde bir firmadır.

Vizyonumuz
Önümüzdeki üç sene içerisinde zımpara satışı yapılan en az üç sektörde birinci sırayı almaktır. Sakarya Zımpara ISO 9001:2015 revizyonu standardının gereklerine göre firma sürecini yapılandırarak, vizyonuna yönelik kalite hedeflerini birimler bazında oluşturmaktadır. Amacımız, hizmet kalitemizi arttırarak müşteri memnuniyetimizi yükseltmektir. Sektörümüzde aranan marka, kalitede lider olabilmek için fiyat ve rekabet ortamına bağlı kalarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

 

Yayın Tarihi: 12.10.2018
DD01/ 00

Web Tasarım